Logotyp
Zielone Ogrody - zakładka

Union eprosument dla nieruchomości

osiedle Zielone Ogrody

Zielone Ogrody - EKO osiedle w Kowalu

Zielone Ogrody to nowoczesna inwestycja, która powstaje w samym sercu województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród 78 modułowych domów znajdować się będą budynki wolnostojące, bliźniaki oraz segmenty. Do każdego z nich będzie przynależeć przestronny ogród, który posłuży do relaksu i zabawy. Osiedle budowane jest zgodnie z zieloną filozofią Eprosumenta, dlatego do każdego budynku zaplanowano instalację PV, pompę ciepła, rekuperację oraz ogrzewanie niskotemperaturowe. Dzięki takim rozwiązaniom rachunki za konsumowaną energię elektryczną i rosnące ceny prądu nie będą zmartwieniem właścicieli domów w inwestycji Zielone Ogrody.

 

dom w doskonałej lokalizacji

Osiedle Zielone Ogrody to idealna lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku. Centralna część miasteczka Kowal stanowi doskonały punkt bazowy dla Włocławka, Torunia, Kutna czy Łodzi, a podróżowanie ułatwi autostrada A1. Jednocześnie bliskość terenów zielonych, duża liczba ścieżek rowerowych czy spacerowych sprawiają, że odpoczynek tutaj należy do prawdziwych przyjemności. W Kowalu znajdziesz również wszystko, czego potrzeba do codziennego życia – sprawną infrastrukturę komunikacyjną, sklepy, apteki, przedszkola, szkoły oraz ofertę kulturalną.

modułowy EKO dom

Szybka budowa

Moduły prefabrykowane

Zastosowanie technologii modułowej sprawi, że Twój dom powstanie zdecydowanie szybciej niż budowany metodą tradycyjną.

Prąd

Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd i ciesz się darmową energią elektryczną produkowaną z instalacji dostosowanej do Twoich potrzeb.

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Zredukuj koszty ogrzewania praktycznie do zera, wykorzystując naturalne ciepło Ziemi i otoczenia.

Mechaniczna wentylacja

Rekuperacja

Ciesz się zawsze świeżym i czystym powietrzem bez potrzeby otwierania okien. Rekuperacja to system szczególnie polecany alergikom.

Ekopodróże

Ładowarka EV

Posiadasz auto elektryczne albo planujesz jego zakup? Przydomowa ładowarka pozwoli Ci cieszyć się elektromobilną niezależnością.

Niezależność

Magazyn energii

Nasze domy przygotowane są do montażu magazynów energii. Dzięki temu zyskasz pełną niezależność energetyczną.

mieszkaj ekologicznie i ekonomicznie

Osiedle Zielone Ogrody to doskonała propozycja mieszkaniowa dla rodzin z dziećmi. Zielona i spokojna okolica, a jednocześnie szybki dojazd do pracy czy szkoły, to tylko niektóre z zalet tej inwestycji. To także miejsce, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta i nabierzesz energii do działania.

Odwiedź stronę Osiedla Zielone Ogrody i wśród dostępnych nieruchomości znajdź swój wymarzony dom.

formularz kontaktowy


  Wyślij wiadomość

  Biuro Centralne

  ul. Toruńska 148
  87-800 Włocławek

  Siedziba

  ul. Grunwaldzka 207/7
  85-451 Bydgoszcz