Logotyp
mikrorealizacje

Union eprosument dla mikrobiznesu

Zobacz realizacje dla mikrobiznesu

fotowoltaika dla mikrobiznesu

Nie ma większego znaczenia, jaki rodzaj biznesu prowadzisz. Możesz mieć kwiaciarnię, piekarnię, salon fryzjerski albo klimatyczną kawiarnię z goframi i lodami. W każdym przypadku, aby funkcjonować potrzebujesz energii elektrycznej. Przy cenie prądu, która notuje historyczne szczyty i nie widać końca jej podwyżek, inwestycja w instalację fotowoltaiczną pozwoli znacząco zredukować miesięczny budżet przeznaczony na tę pozycję. Zyskaj stabilność i niezależność energetyczną, którą dają mikroinstalacje dla małej firmy oraz wszystkich innych podmiotów, które korzystają z taryfy C. Energia z odnawialnych źródeł energii to nasze wsparcie dla Twojego biznesu.

mikrobiznes
 • Niższe rachunki za prąd
 • Niezależność od dostawców energii
 • Wysoki komfort pracy
 • Dbałość o środowisko
korzyści zastosowania fotowoltaiki

Montaż instalacji PV zapewnia korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Korzystając z energii słonecznej, obniżysz bieżące rachunki za prąd oraz uniezależnisz swoje przedsiębiorstwo od zewnętrznego operatora. Co więcej, jeśli w lokalizacji Twojej firmy występują częste przerwy w dostawie prądu, możliwość korzystania z własnej elektrowni PV znacząco poprawi codzienny komfort i planowanie pracy. Produkcja prądu z modułów fotowoltaicznych ogranicza także emisję CO2 do atmosfery, a co za tym idzie – decydując się na instalację PV, dbasz o środowisko naturalne.

  fotowoltaika dla rolnika

  fotowoltaika dla rolnika

  Instalacje fotowoltaiczne w agrobiznesie z roku na roku są coraz bardziej popularne i spełniają coraz większą rolę. Możliwość produkowania prądu na własne potrzeby i zastosowanie modelu autokonsumpcyjnego pozwala znacząco zredukować koszty pobieranej energii. Dodatkowym ułatwieniem w przypadku gospodarstw rolnych jest łatwość znalezienia gruntu lub nieruchomości, na której zamontowana zostanie instalacja PV. Dzisiejsze wielohektarowe gospodarstwa rolne, na które z reguły składają się również hale przetwórcze czy magazynowe, dysponują odpowiednią powierzchnią nieużytkową, którą z powodzeniem można wykorzystać pod budowę instalacji PV.

  korzyści zastosowania PV w gospodarstwie

  Wszystkie urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie rolnym pochłaniają bardzo duże ilości energii. Niezależnie od tego, czy mówimy o uprawie roślin czy hodowli zwierząt – prąd do obsługi specjalistycznych maszyn może pochodzić z naturalnego i darmowego źródła – Słońca! Optymalizacja kosztowa, jaka wiąże się z instalacją paneli fotowoltaicznych daje realne korzyści w miesięcznym budżecie, a liczne dofinansowania oraz ulgi podatkowe dodatkowo obniżają koszty realizacji instalacji PV. Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa to sprawna produkcja, większa efektywność i widoczne oszczędności.

  • Uniwersalność zastosowania
  • Obniżenie zużycia energii
  • Bezobsługowość
  • Dbałość o środowisko

   formularz kontaktowy

    Usługa, która mnie interesuje


    Imię i nazwisko*


    Adres e-mail*


    Numer telefonu*


    Wiadomość*


    Wyślij wiadomość

    Biuro Centralne

    ul. Toruńska 148
    87-800 Włocławek

    Siedziba

    ul. Grunwaldzka 207/7
    85-451 Bydgoszcz