Logotyp

oferta dla inwestorów indywidualnych

Oferta dla właścicieli gruntów

Jesteś właścicielem gruntu o powierzchni powyżej 1 ha? Zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać ziemię, by przynosiła Ci stały zysk? Jesteś przekonany, że istnieje bardziej efektywny sposób na zarabianie, niż ciężka codzienna praca na roli? Zgłoś się do Eprosument i poznaj zasady naszego programu dla właścicieli gruntów!

Zasady programu
W Eprosument szukamy gruntów, na których możemy zbudować farmy PV. Dzięki fotowoltaice i wykorzystaniu energii płynącej ze Słońca mamy szansę zmniejszyć negatywny wpływ człowieka na środowisko naturalne oraz – jako polskie społeczeństwo – postępować bardziej ekologicznie, a jednocześnie skutecznie zaspokoić rosnący popyt na energię elektryczną. Dlatego opracowaliśmy specjalny program, dla właścicieli gruntów oparty na atrakcyjnych warunkach dzierżawy.

Dzierżawa
Gwarantujemy 10.000 złotych netto rocznie za 1 ha. To oznacza, że jeśli masz grunt 5 ha, miesięcznie zarobisz ponad 4000 złotych netto. To bardzo dobra kwota, biorąc pod uwagę, że nie musisz martwić się o grunt, ani zajmować instalacją fotowoltaiczną. Co więcej, każdą umowę podpisujemy na 25 lat, zapewniając właścicielowi gruntu stały roczny zysk. Przekonaj się, jakie to proste – już dziś umów się spotkanie z doradcą Eprosument

 • 500 000 zł netto

  potrzebujesz aby zbudować farmę PV

 • 2 500 000 mln zł netto

  wynosi wartość przykładowej inwestycji w farmę do 1 MW

 • Minimalnie 12 %

  zwrotu z inwestycji w skali roku

Kto jest inwestorem?
W Eprosument łączymy inwestorów z właścicielami gruntów. Co to znaczy w praktyce? Jeśli powierzysz nam swoje grunty w dzierżawę, możesz mieć pewność, że założymy na nich wydajną instalację PV. W cały projekt włączymy inwestora, który szuka działki idealnej pod inwestycję i dysponuje odpowiednim kapitałem. W ten sposób obie strony zyskują: Ty – stały zysk z tytułu umowy dzierżawy i świadomość, że Twoje grunty są wykorzystywane z korzyścią dla środowiska, a Inwestor – zarabiając na produkcji zielonej energii i aktywnie przyczyniając się do zmiany oblicza polskiej energetyki.

Dodatkowe korzyści
Wiesz, że każdy właściciel gruntu, który dzierżawi nam swój teren, może otrzymać zysk z udziału w naszej spółce? W Eprosument zależy nam, by wspólnie zmieniać polską rzeczywistość energetyczną i jak najszybciej wejść wspólnie w nową erę, w której większość urządzeń i systemów będzie zasilana za pomocą zielonej energii.

Jeśli dysponujesz odpowiednim kapitałem lub chcesz wystąpić o zewnętrzne finansowanie, możesz zostać inwestorem i założyć na swoich gruntach farmę PV. Dowiedz się więcej, poznaj naszą ofertę dla inwestorów – właścicieli gruntów. 

Zasady współpracy

Dzierżawę realizujemy w 3 krokach
1. Weryfikujemy grunt
Sprawdzamy: ukształtowanie terenu, oceniamy bliskość linii Średniego Napięcia, analizujemy ilość obszarów chronionych.
2. Podpisujemy umowę dzierżawy
Jeśli każdy z elementów gruntu przejdzie etap weryfikacji pozytywnie, podpiszemy umowę dzierżawy na okres 25 lat.
3. Realizujemy inwestycję
Po podpisaniu umowy potrzebujemy od 12 do 18 miesięcy, by założyć farmę PV.

korzystnie, wydajnie i szybko
Konkretna lokalizacja

z warunkami przyłaczeniowymi

Procedura budowlana

prowadzona przez nas aż do uruchomienia farmy PV

Eksploatacja farmy

obejmująca serwis, koszenie trawy, czyszczenie modułów, ubezpieczenie i ochronę obiektu

Gotowy projekt

farmy fotowoltaicznej z prawomocnym pozwoleniem na budowę

Sprzedaż energii

do odbiorcy końcowego (wyższa marża niż w systemie aukcyjnym)

Spółka celowa

przypisana do konkretnej lokalizacji. Możesz stać się jej częścią

Zweryfikowany projekt

pod kątem technicznym i administracyjnym

formularz kontaktowy

  Wyślij wiadomość

  Biuro Centralne

  ul. Toruńska 148
  87-800 Włocławek

  Siedziba

  ul. Grunwaldzka 207/7
  85-451 Bydgoszcz