POWSTALIŚMY BY ZMIENIAĆ

Pracując w branży odnawialnych źródeł energii widzieliśmy jak zmienia się Europa i Świat. Postęp w zakresie transformacji energetycznej był naturalnym następstwem coraz większego zapotrzebowania na energię. Dlatego w 2014 roku postanowiliśmy edukować mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i rozwijać sektor instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Tak zaczęliśmy zmieniać postrzeganie prądu jako drogiego źródła energii a zanieczyszczenie powietrza spowodowane ogrzewaniem z kotłów tradycyjnych powoli ustępuje nowoczesnym pompom ciepła lub kablom grzejnym.

FOTOWOLTAIKA

Od zawsze wierzyliśmy, że jakość wykonania i zastosowanie sprawdzonych podzespołów pomoże nam przekonać Klientów do inwestycji w czystą energię ze słońca. Tak realizowaliśmy kolejne projekty dla gospodarstw domowych, będąc polecanym przez kolejnych Klientów. Dziś Eprosument S.A. realizuje z taką samą starannością kolejne projekty indywidualne a instalacje fotowoltaiczne dla firm pozwoliły jeszcze bardziej dopracować wewnętrzne procesy realizacji.

POMPY CIEPŁA

Naturalną koleją rzeczy było zainteresowanie pompami ciepła przez naszych Klientów, którzy zainwestowali w instalację fotowoltaiczną. W odpowiedzi na potrzeby rynku znaleźliśmy sprawdzonych dostawców oraz zrekrutowaliśmy zespół specjalistów, który obecnie realizuje kolejne inwestycje grzewcze oparte o pompy ciepła. Projekty realizowane dla budownictwa pasywnego jak i modernizacja ogrzewania kotłami na paliwo stałe to obecnie 35% projektów realizowanych przez naszą spółkę.

FOLIE I KABLE GRZEWCZE

Mimo zmieniających się czasów nadal bacznie obserwujemy i analizujemy rynek. Po instalacjach fotowoltaicznych i pompach ciepła wierzymy, że potrzeby rynku będą wymagały bardziej zoptymalizowanego źródła ciepła w domach, budynkach użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwach. Również budownictwo rekreacyjne zmieni sposób ogrzewania pomieszczeń. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom dodaliśmy do naszej oferty wysoko wydajne i bezawaryjne kable grzewcze oraz maty grzewcze. To obszar, który jest dla nas przedmiotem badań i analiz aby rozwijać kolejne wysoko wydajne produkty w sektorze OZE.

MISJA

Pragniemy promować wiedzę na temat Odnawialnych Źródeł Energii oraz umożliwiać gospodarstwom domowym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom publicznym wykorzystywać nowoczesną technologię do produkcji czystej energii ze słońca. Chcemy by energia była coraz tańsza i ogólnodostępna. Budujemy społeczność Eprosumentów, którzy świadomie korzystają z energii i eksploatują ją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

Ograniczamy druk by chronić drzewa. Jeździmy hybrydami by zmniejszać emisję CO2 do atmosfery. Budujemy zeroenergetyczny biurowiec by nie eksploatować naszej planety jeszcze bardziej 🌲🏡. Wykorzystujemy sprawdzone komponenty z listy TIER 1 - by ograniczyść ilość elektrośmieci Promujemy zdrowy styl życia wspierając kluby sportowe ⚽. A wszystko po to by nasz biznes służył planecie i ludziom.