O firmie

Kim jesteśmy?

Eprosument S.A. powstała z potrzeby współtworzenia sektora OZE w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Działamy w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii a swoją działalność realizujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji.

Czym się
zajmujemy?

Firma specjalizuje się w instalacjach do 40 kW zarówno fotowoltaicznych oraz montażu folii grzewczych na podczerwień. Spółka posiada w swojej ofercie rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości producentów krajowych i zagranicznych. Eprosument S.A. to zespół ludzi z doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę.

Nasza
misja

Nasza misja to czynne propagowanie wiedzy na temat OZE poprzez powołanie i działalność Klastra oraz sprzedaż nowoczesnych technologii do produkcji niskoemisyjnego prądu elektrycznego (zielonej energii), a tym samym wzrost świadomości ekologicznej klientów -PROSUMENTÓW.

CZEGO MOŻESZ
OD NAS OCZEKIWAĆ?

Finansowanie i Formalności

Firma specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych i w montażu folii grzewczych na podczerwień. Spółka posiada w swojej ofercie rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości producentów krajowych i zagranicznych. Eprosument S.A. to zespół ludzi z doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę.

Analiza Stanu Zastanego (Audyt Energetyczny)

Dysonujemy zarówno urządzeniami jak i kadrą do przeprowadzenia rzeczywistych pomiarów, tak aby instalacja została właściwie dobrana.

Projektowanie Dobór Odpowiedniego Źródła Odnawialnego

Jest to kluczowa sprawa z punktu widzenia sprawności i efektywności instalacji po jej uruchomieniu. Nasi specjaliści sprawdzą możliwości techniczne związane z instalacją, dobiorą odpowiednią moc do zapotrzebowania, wybiorą rodzaj zainstalowanego źródła OZE oraz dopracują szczegóły techniczne związane z umiejscowieniem instalacji.

Wykonawstwo I Serwisowanie

Profesjonalne wykonawstwo to gwarancja zadowolenia Klienta.

Zarząd

Michał Szczepański i Cezary Wujciński
ZARZĄD EPROSUMENT S.A.

Spotkali się, bo połączyła ich pasja do nowych technologii i innowacyjności. „Technologia, która kiedyś była niedostępna teraz jest na wyciągnięcie ręki – korzystajmy z niej i cieszmy się darmową energią ze słońca mówi Prezes Zarządu Michał Szczepański. Powołując do życia Spółkę Akcyjną stworzyli zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem. „Nie było to łatwe na rynku, gdzie specjalistów jest mało, zdobywaliśmy kolejne certyfikaty oraz stawialiśmy nowe instalacje ucząc się od ekspertów”, wspomina Wiceprezes Zarządu Cezary Wujciński i dodaje: „Teraz możemy powiedzieć z pełną satysfakcją: Znamy się na tym co robimy, robimy to dobrze, zgodnie ze sztuką i tak, aby każdy nasz klient był zadowolony. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasze motto to: „Zainwestuj dziś, zarabiaj jutro!”, bo fotowoltaika to inwestycja, która przynosi korzyści przez długie lata”

Zobacz nasze realizacje

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

DZIAŁ SPRZEDAŻY

602 450 450
725 054 500

E-MAIL

zapytanie@eprosument.pl

BIURO

54 844 41 22
biuro@eprosument.pl

ul. Toruńska 148,
87-800 Włocławek

NAPISZ DO NAS

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a my odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe!

13 + 13 =