O firmie

Kim jesteśmy?

Eprosument S.A. powstała z potrzeby współtworzenia sektora OZE w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Działamy w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii, a swoją działalność realizujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji.

Czym się
zajmujemy?

Firma specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych o mocy do 50 kW oraz w montażu folii grzewczych na podczerwień. Spółka realizuje kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty czołowych producentów. Eprosument S.A. to zespół ludzi z doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę.

Nasza
misja

Nasza misja to propagowanie wiedzy na temat Odnawialnych Źródeł Energii oraz umożliwienie naszym klientom wykorzystanie nowoczesnych technologii do produkcji czystej energii elektrycznej (zielonej energii) do obniżania bieżących kosztów utrzymania gospodarstw domowych, przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki nam stają się oni PROSUMENTAMI ( producent+konsument).

CZEGO MOŻESZ
OD NAS OCZEKIWAĆ?

Finansowanie i formalności

Firma specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych i w montażu folii grzewczych na podczerwień. Spółka posiada w swojej ofercie rozwiązania dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty czołowych producentów. Eprosument S.A. to zespół ludzi z doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę.

Analiza stanu zastanego ( audyt energetyczny )

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i specjalistycznym sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia pomiarów, tak aby instalacja została właściwie dobrana.

Projektowanie i dobór odpowiedniego źródła odnawialnego.

Jest to kluczowy etap z punktu widzenia sprawności i efektywności instalacji po jej uruchomieniu. Nasi specjaliści sprawdzą możliwości techniczne związane z instalacją, dobiorą odpowiednią moc do zapotrzebowania, wybiorą rodzaj zainstalowanego źródła OZE oraz dopracują szczegóły techniczne związane z umiejscowieniem instalacji.

Wykonawstwo i serwisowanie.

Profesjonalne wykonawstwo to gwarancja zadowolenia Klienta.

Zarząd

Michał Szczepański i Cezary Wujciński
ZARZĄD EPROSUMENT S.A.

Spotkali się, bo połączyła ich pasja do nowych technologii i innowacyjności. „Technologia, która kiedyś była niedostępna teraz jest na wyciągnięcie ręki – korzystajmy z niej i cieszmy się darmową energią ze słońca” mówi Prezes Zarządu Michał Szczepański. Powołując do życia Spółkę Akcyjną stworzyli zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem. „Nie było to łatwe na rynku, gdzie specjalistów jest mało, zdobywaliśmy kolejne certyfikaty oraz stawialiśmy nowe instalacje ucząc się od ekspertów”, wspomina Wiceprezes Zarządu Cezary Wujciński i dodaje: „Teraz możemy powiedzieć z pełną satysfakcją: Znamy się na tym co robimy, robimy to dobrze, zgodnie ze sztuką i tak, aby każdy nasz klient był zadowolony. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasze motto to: „Zainwestuj dziś, zarabiaj jutro!”, bo fotowoltaika to inwestycja, która przynosi korzyści przez długie lata”

Zobacz nasze realizacje

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

+48 602 450 450

E-MAIL

zapytanie@eprosument.pl

BIURO

+48 54 844 41 22
biuro@eprosument.pl

ul. Toruńska 148,
87-800 Włocławek

NAPISZ DO NAS

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a my odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe!

3 + 1 =