Logotyp

rozwijaj swoją karierę

Doradca handlowo-techniczny

Płock, kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
  • Praca z klientem indywidualnym
  • Realizacja planów sprzedaży urządzeń z zakresu OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja, ładowarki EV), projekty budowlane oraz inwestycyjne
  • Doradztwo techniczne i produktowe dla Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie urządzeń oferowanych przez firmę)
  • Współpraca z lokalnymi biurami projektowymi, deweloperami
  • Opieka nad Klientem podczas budowy domu, koordynacja procesu realizacji
  • 80% praca w terenie, 20 % praca w biurze
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum techniczne w kierunkach energetyka, elektrotechnika, elektryka, ciepłownictwo – mile widziane wykształcenie wyższe inżynieryjne w ww. kierunkach
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC, OZE, PV lub pokrewne w branży budowlanej
  • Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym i OZE
  • Potwierdzona skuteczność handlowa i doświadczenie w sprzedaży (w branży technicznej)
  • Prawo jazdy kat. B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu i wyjazdów w teren
  • Wysokie kompetencje handlowe – komunikatywność, samodzielne docieranie do klientów, orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży
  • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja
Oferujemy:
  • Jasny system wynagrodzenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży o bardzo dużych perspektywach rozwoju