Logotyp

rozwijaj swoją karierę

jak się u nas pracuje?

Fundamentem sukcesu Eprosument S.A. są ludzie, którzy go tworzą. W naszym Zespole ważne jest współdziałanie, otwartość na nowe wyzwania oraz innowacyjne myślenie. Wierzymy, że atmosferę pracy tworzą ludzie. Mamy perspektywę długofalowego rozwoju oraz przestrzeń do realizowania własnych idei.

Eprosument S.A. to miejsce, w którym relacje między ludźmi oparte są na wiarygodności i kooperacji. Propagujemy postawę przyjmowania odpowiedzialności i proaktywności. Dbamy o rozwój, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Każdy pomysł podnoszący efektywność funkcjonowania Firmy można przedstawić bezpośrednio Zarządowi. U nas wszystkie drzwi są zawsze otwarte.

Praca w naszej firmie to kreowanie ekologicznej i zdrowej przyszłości dla naszych Klientów i całego świata.

Rekrutacja odbywa się zawsze według jasno określonych zasad.
O zatrudnieniu nie decyduje wyłącznie CV, ale również:

Doświadczenie

Wiedza

Kompetencje

Temperament

program stażowy, praktyki praca wakacyjna

Uczysz się lub studiujesz i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Podzielimy się z Tobą praktyczną wiedzą oraz wprowadzimy Cię w tajniki branży Odnawialnych Źródeł Energii. Poznasz działanie ogólnopolskiej firmy w najbardziej rozwojowej branży OZE, zdobędziesz cenne umiejętności i poszerzysz horyzonty.

W szczególności jesteśmy zainteresowani współpracą ze studentami kierunków inżynierskich. Chcesz poznać nas bliżej? Wyślij nam swoje CV za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres e-mail: kariera@eprosument.pl

formularz aplikacyjny

  Imię i nazwisko*


  Adres e-mail*


  Numer telefonu*


  Wiadomość*


  Dołącz plik w formacie PDF lub JPG. Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

  * pola obowiązkowe

  Wyślij wiadomość

  Biuro Centralne

  ul. Toruńska 148
  87-800 Włocławek

  Siedziba

  ul. Grunwaldzka 207/7
  85-451 Bydgoszcz