Logotyp
Union

Eksperci od Odnawialnych Źródeł Energii

Rozwiązanie obniżające koszty energii nie tylko w domach ale również w firmach: biurowcach, hotelach a nawet w halach produkcyjnych. Eprosument BIZNES
Union

Eksperci od Odnawialnych Źródeł Energii

Wykonaliśmy ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych. Kolejną możemy wykonać dla Ciebie. Eprosument HOME
Union

Eksperci od Odnawialnych Źródeł Energii

Twórz z nami nową erę zmian energetycznych.
Zainwestuj w słońce - to pewna inwestycja na lata.
Eprosument INVEST
realizacje

Nasze oddziały

Toruń
Włocławek
Bydgoszcz
Inowrocław
Płock
Warszawa

Oddział Warszawa

ul. Żwirki i Wigury 16a,
02-092 Warszawa

 

602 450 450
bok@eprosument.pl

#dladomu

eprosument dla domu

Każdą instalację traktujemy jak własną, jakby miała być ona wykonana dla naszych bliskich przyjaciół. Dlatego cały zespół, w tym inżynierzy i projektanci angażują się na każdym etapie instalacji. Nasze ekipy są przeszkolone tak, aby instalacja była dobrze wykonana. Aby zapewnić wysoki standard, monitorujemy i sprawdzamy instalacje pod kątem sprawności. Dodatkowo przeprowadzamy wyrywkowe audyty instalacji, a w przypadku awarii szybko reagujemy…

Nie czekaj!

Już teraz sprawdź możliwości dla Twojego biznesu.

Logotyp

#dlabiznesu

eprosument dla biznesu

Bycie zielonym to nie tylko walka o lepsze jutro naszej planety, ale także wymierne korzyści dla firm. W otoczeniu drożejących kosztów energii, optymalizacja kosztów staje się priorytetem każdej firmy – niezależnie, czy miesięczne koszty to 1000 zł, czy też 100 000zł – Miasto Słońca posiada rozwiązania redukujące lub eliminujące koszty energii.

Nie czekaj! Już teraz sprawdź możliwości dla Twojego biznesu.

Logotyp

#dlainwestycji

eprosument dla inwestycji

Dzisiaj przemysł i technologia osiąga maksymalny rozwój. Potrzebujemy coraz więcej energii, dlaczego by nie wykorzystać tej odnawialnej? Budujemy farmy fotowoltaiczne i chcemy zmieniać polską energetykę razem z Wami. Każdy z Was może wziąć udział w Wielkiej Rewolucji Energetycznej, która dzieje się  na naszych oczach.

Nie czekaj! Już teraz sprawdź możliwości dla Twojego biznesu.

Logotyp

proste finansowanie

Linie kredytowe
Dofinansowania:
MÓJ PRĄD 2021

Energia ze słońca jest na wyciągnięcie ręki. Naszym klientom oferujemy wygodne sposoby finansowania, a także zapewniamy preferencyjne warunki. Dzięki temu fotowoltaika pozwala robić krok w przyszłość energetyczną – na własnych warunkach. Pomagamy uzyskać kredyt lub dotację, a także doradzamy w zakresie wyboru najlepszego sposobu finansowania.

Nasi doradcy czekają na Ciebie:
pon. – pt. w godz. 9:00 – 17:00

eprosument

POWSTALIŚMY BY ZMIENIAĆ

Pracując w branży odnawialnych źródeł energii widzieliśmy jak zmienia się Europa i Świat. Postęp w zakresie transformacji energetycznej był naturalnym następstwem coraz większego zapotrzebowania na energię. Dlatego w 2014 roku postanowiliśmy edukować mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i rozwijać sektor instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Tak zaczęliśmy zmieniać postrzeganie prądu jako drogiego źródła energii a zanieczyszczenie powietrza spowodowane ogrzewaniem z kotłów tradycyjnych powoli ustępuje nowoczesnym pompom ciepła lub kablom grzejnym.

Umów się na darmową konsultację!
Kontakt z doradcą

zielony

Logotyp

Pragniemy promować wiedzę na temat Odnawialnych Źródeł Energii oraz umożliwiać gospodarstwom domowym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom publicznym wykorzystywać nowoczesną technologię do produkcji czystej energii ze słońca. Chcemy by energia była coraz tańsza i ogólnodostępna. Budujemy społeczność Eprosumentów, którzy świadomie korzystają z energii i eksploatują ją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Powstaliśmy po to, aby zmieniać świat i kreować przyszłość energetyczną
Podejmujemy szereg działań CSR, dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń

Trzy filary naszej misji
Odnawialne Źródła Energii dla inwestycji

Chcemy by energia była coraz tańsza i ogólnodostępna. Budujemy społeczność Eprosumentów, którzy świadomie korzystają z energii i eksploatują ją w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Cztery filary naszej misji
CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

Ograniczamy druk by chronić drzewa. Jeździmy hybrydami by zmniejszać emisję CO2 do atmosfery. Budujemy zero energetyczny biurowiec by nie eksploatować naszej planety jeszcze bardziej

Logotyp

Umów się na darmową konsultację

Pełny kontakt

Biuro centralne

ul. Toruńska 148
87-800 Włocławek

Siedziba

ul. Grunwaldzka 207/7
85-451 Bydgoszcz

Pozostańmy w kontakcie