Energia ze Słońca

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU

Fotowoltaika to obecnie jedno z najczystszych źródeł energii. Dzięki niej możemy zasilać nasze gospodarstwa domowe, fabryki, samochody a także modernizować rolnictwo. Jako jedna z nielicznych jest najmniej inwazyjna i w pełni bezpieczna dla środowiska. Długa żywotność paneli fotowoltaicznych i liczne badania poprawiające ich utylizację sprawiają, że staje się ona najbardziej ekologicznym źródłem energii na świecie.

1. ELEMENT

MODUŁ FOTOWOLTAICZNY

Najwazniejszym elementem instalacji fotowoltaicznej są moduły. To dzięki nim promienie słońca zamieniane są w energię elektryczną. W każdej instalacji, którą wykonujemy dla Klientów stosujemy moduły uznanych producentów z listy TIER 1.

2. ELEMENT

INWERTER / FALOWNIK

Kolejnym elementem instalacji fotowoltaicznej jest falownik. Odpowiada on za zmianę proądu stałego w zmienny i dostarcza go do naszego domu, fabryki lub biurowca. To jeden z najistotniejszych elementów całej instalacji dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców takich jak FRONIUS czy HUAWEI.

3. ELEMENT

SYSTEM MONTAŻOWY

W zależności od rodzaju dachu, na którym montowana będzie instalacja fotowoltaiczna dobieramy odpowiedni system montażowy. Nie stosujemy własnoręcznie wykonanych profili ponieważ wiemy, że solidne podzespoły renomowanych marek przyczynią się do bezpieczeństwa i zapewnią długie lata pracy całej instalacji. Zwykle wykorzystujemy systemy K2, które posiadają wiele rozwiązań dla różnych poszyć dachowych.

4. ELEMENT

LICZNIK DWUKIERUNKOWY

Ostatnim elementem ale równie ważnym co pozostałe jest licznik dwukierunkowy. Odpowiada on za rejestrację zużytej energii elektrycznej w danym obiekcie i oblicza ile z wyprodukowanej energii oddaliśmy do sieci. Na tej podstawie operator energii określa wysokość opłat dla naszego domu lub firmy.

ZOBACZ

JAK SPRAWNIE MOŻESZ ZAŁOŻYĆ INSTALACJĘ DLA SWOJEGO OBIEKTU

KONTAKT

Skontaktuj się z naszym Doradcą lub Biurem Obsługi Klienta

POMIAR

Spotkamy się aby wymierzyć Twój dach

WYCENA

Prześlemy wycenę i doradzimyPrześlemy wycenę i doradzimy

UMOWA

Podpisujemy umowę na dogodnych warunkach

MONTAŻ

Montujemy instalacje własną ekipą montażową

URUCHOMIENIE

Pomagamy wpiąć instalację do sieci energetycznej