Folie i kable grzewcze

Ciepło, które przenika

Folie grzewcze

Folia grzewcza ogrzewa pomieszczenia dzięki podczerwieni wydobywającej się z zalaminowanego włókna węglowego. Może być montowana na podłodze, ścianie lub suficie. Dzięki precyzyjnej konstrukcji promienie podczerwone rozchodzą się równomiernie ogrzewając dokładnie całe pomieszczenie. Zastosowanie folii grzewczych pozwala uzyskać wysoki komfort cieplny domowników oraz ogrzać pomieszczenia, w których trudno zamontować tradycyjne grzejniki bądź ogrzewanie podłogowe.

Przekrój

Budowa folii grzewczej

Elementem grzejnym jest tutaj tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie grzewcze zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować jako podstawowe źródło ogrzewania, ale również jako dogrzewanie punktowe.

Same plusy

Korzyści

Darmowe ogrzewanie połączone z fotowoltaiką

Tańsze od innych systemów grzewczych

Łatwość i wygoda użytkowania

Szybki montaż (sufit, podłoga, ściana)

Zdrowe i komfortowe ciepło

Gwarancja 25 lat przy autoryzowanym montażu

GWARANCJA CIEPLNA NA LATA

KABLE GRZEWCZE

to oporowe przewody elektryczne stosowane do ogrzewania domów, mieszkań i firm. Są w pełni bezpieczne ponieważ zasada działania przewodów grzejnych opiera się na czysto rezystancyjnej przemianie energii takie systemy grzewcze są absolutnie bezpieczne dla człowieka

WIELE ZASTOSOWAŃ

JEDNO ROZWIĄZANIE

Kabel grzejny do wylewki jest przewodem dwużyłowym ekranowym z twardą powłoką. Zaprojektowany do instalacji w wielu rodzajach konstrukcji podłóg. Jest odpowiedni dla wszystkich zastosowań będąc pierwszo lub drugorzędnym źródłem ogrzewania we wszystkich pomieszczeniach i projektach zgodnie z zasadami budowlanymi. Wolniejszy czas nagrzewania i chłodzenia tego typu instalacji sprawia,że jest szczególnie odpowiedni do obszarów,które są w ciągłym użytku lub projektów całych domów. Kabel może być użyty jako bufor ciepła, co skutkuje bardziej wydajnym i tańszym użytkowaniem. Kabel grzejny WIS jest zaprojektowany do instalacji w wylewce betonowej i jest idealny dla nowych projektów kiedy wysokość podłogi nie jest istotna. Jest odpowiedni dla niemalże każdego rodzaju wykończenia podłóg (drewniana, winylowa, dywan).

NOWOCZESNOŚĆ PRZYNOSI

KORZYŚCI

brak komina

pozytywny wpływ na środowisko

stała temperatura w sezonie grzewczym

indywidualne ustawienia termostatu

możliwość ogrzewania trudno dostępnych pomieszczeń

niskie koszty eksploatacji i dożywotnia wydajność