Logotyp

proste finansowanie

s

OZE przyszłość dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw

Biorąc pod uwagę rosnącą konsumpcję prądu przez wszystkie gałęzie gospodarki, OZE (Odnawialne Źródła Energii) to przyszłość. Dzięki energii słonecznej możliwe jest nie tylko zasilanie domowych urządzeń, ale również maszyn, linii produkcyjnych czy całych przedsiębiorstw. Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne produkują zielony prąd, który można z powodzeniem wykorzystać do stworzenia funkcjonalnego domu – dowiedz się więcej o fotowoltaice dla domu. Ponadto poprzez stworzenie wydajnego systemu możliwe jest przekierowanie energii Słońca do zasilania między innymi: wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, zarówno w domach, jak i w budynkach firmowych. Fotowoltaika to realne korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa – sprawdź.

 

Fotowoltaika dla przedsiębiorstwa

Coraz więcej prywatnych inwestorów oraz przedsiębiorstw jest zainteresowanym nowymi rozwiązaniami, jakie niesie ze sobą OZE. Chcesz czerpać energię prosto ze Słońca? Szukasz skutecznego sposobu, by uniezależnić się od zewnętrznego dostawcy prądu? Przerwy w dostawie energii oznaczają dla Twojej firmy duże straty finansowe? Skorzystaj z naszej oferty montażu instalacji fotowoltaicznej oraz z innych rozwiązań dla biznesu.

 

Możesz również zdecydować się na założenie farmy PV, którą zaprojektujemy i zamontujemy dla Ciebie na odpowiednim gruncie. Farma PV będzie produkowała prąd, wykorzystując do tego energię płynącą ze Słońca. Operator zapłaci za energię, którą uzyskasz ze swojej farmy – w ten sposób będziesz zarabiać na swojej farmie. Sprawdź, co musisz zrobić, by zostać inwestorem.

Zostań inwestorem, wybierz OZE

Inwestycja w OZE to skuteczny sposób, by obniżyć wydatki na energię elektryczną i zyskać pożądaną niezależność od dostawcy. Chcesz zainwestować środki w farmę fotowoltaiczną? Jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci kapitału? Chciałbyś uzyskać zewnętrzne finansowanie na inwestycję, by nie obciążać firmowego budżetu? W Eprosument pomagamy klientom w finansowaniu inwestycji w zieloną energię. Środki możesz również uzyskać na ładowarki EV.

Skorzystaj z kredytu na inwestycję w OZE

Doradcy Eprosument pomogą Ci wybrać najlepszą metodę finansowania. Nasi Klienci najczęściej decydują się na kredyt bez wkładu własnego do 150 miesięcy i kwoty 100.000 złotych. Taka suma wystarczy, by pokryć w całości lub w dużej części założenie instalacji fotowoltaicznej na dachu Twojego domu lub przedsiębiorstwa. Współpracujemy z Alior Bankiem, InBankiem, Credit Agricole, BNP Paribas oraz Santanderem. Chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach? Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Pożyczka bez dokumentów finansowych

Potrzebujesz niewielkiego wsparcia na fotowoltaikę (do 20.000 złotych) i jednocześnie nie chcesz tracić czasu na przygotowywanie dokumentów finansowych? Doradca Eprosument pomoże Ci uzyskać finansowanie na okres 5 lat. Formalności zajmą kilka minut, a decyzję kredytową możesz otrzymać już w ciągu 15 min. Co więcej, całą procedurę możemy wykonać zdalnie. Dowiedz się więcej od naszego doradcy.

Umów się na darmową konsultację

Nagłówek Nagłówek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam at arcu sit amet nisi consequat vulputate et a sapien. Praesent ut urna sit amet ipsum molestie sodales. Suspendisse malesuada feugiat tellus et ornare. Duis id elit at nulla ultrices vehicula. Aliquam ac ipsum elit. Duis porttitor tortor ut purus egestas, vitae posuere ante fermentum. Maecenas id congue quam. Suspendisse non mattis erat. Vivamus sapien arcu, suscipit at porttitor non, facilisis a purus.

Biuro Centralne

ul. Toruńska 148
87-800 Włocławek

Siedziba

ul. Grunwaldzka 207/7
85-451 Bydgoszcz