EPROSUMENT Partner

sieć partnerska

ZOSTAŃ PARTNEREM, NIE FRANCZYZOBIORCĄ

Zapraszamy do współpracy z firmą EPROSUMENT SA w ramach Sieci Partnerskiej. Celowo nie nazywamy współpracy z nami „franczyzą”, gdyż jest parę istotnych różnic w naszym modelu biznesowym i w podejściu do współpracy z Partnerami.

SAM DOJDZIESZ SZYBCIEJ ALE RAZEM OSIĄGNIEMY WIĘCEJ

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Na fali zainteresowania fotowoltaiką przez klientów, obserwujemy wzrost ilości firm świadczących tego typu usługi. Niestety w dużej części z nich jakość oferowanych usług i serwisu pozostawia wiele do życzenia, o etyce biznesowej nie wspominając . Istota problemu tkwi w przygotowaniu do świadczenia usług . W naszej Sieci stawiamy na jakość. Dlatego naszym Partnerom i ich pracownikom gwarantujemy gruntowne wdrożenie teoretyczne, merytoryczne i praktyczne. Wdrożenie odbywa się pod nadzorem naszych doświadczonych specjalistów. Po wdrożeniu oferujemy stałe wsparcie techniczne i handlowe.

INWESTYCJA

Inwestuj mądrze

Nie oczekujemy również abyście Państwo otwierali salony wystawiennicze fotowoltaiki. Wolimy, żeby inwestować w wyposażenie Państwa pracowników w profesjonalny sprzęt i narzędzia oraz prowadzić lokalne działania marketingowe. Buduje to pozytywny wizerunek firmy w miejscu kontaktu z Klientami – na terenie ich posesji inwestycji.

RELACJE

Buduj relacje

Część firm na rynku oferuje możliwość współpracy na zasadach tzw.leadowania – interesuje je wyłącznie generowanie przez Partnera Handlowego „leadów sprzedażowych” do obsługi. Po zgłoszeniu Klienta i podpisaniu umowy , cały proces realizuje firma fotowoltaiczna. Partner jest „zewnętrznym działem handlowym”. Nasz model zakłada współpracę obejmującą zarówno sprzedaż jak i montaż instalacji przez Partnerów. Gramy w jednej drużynie. Co więcej , wspieramy marketingowo naszych Partnerów udostępniając im do obsługi leady sprzedażowe wygenerowane przez nasz marketing.

KORZYŚCI

3 FILARY KORZYŚCI

Nowoczesne narzędzia

Nasi Partnerzy korzystają z nowoczesnych narzędzi wspomagających sprzedaż. Aplikacja mobilna, system CRM pomagają mieć pod kontrolą proces obsługi klienta, zwłaszcza , że w trosce o jakość serwisu są w niego zaangażowane osoby po stronie Partnera i EPROSUMENT SA.

Doświadczenie / know-how

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dostarczamy naszym Klientom rozwiązania za zakresu PV od roku 2015. Z powodzeniem wykonaliśmy już ponad 1000 instalacji na własnych projektach. Dzięki temu że stawiamy na sprawdzony sprzęt i zaplecze inżynieryjno-techniczne, instalacje pracują na rzecz naszych Klientów bez zakłóceń. Nasi sprawdzenie dostawcy gwarantują dobrą jakość i szybki serwis. A my z racji długotrwałej współpracy mamy zapewnioną ciągłość dostaw. Nawet w tak trudnym okresie , jaki obserwowaliśmy na początku 2020 roku.

Partner z wizją

EPROSUMENT SA to firma, która przewiduje zmiany na rynku konsumenckim – zarówno w perspektywie kilku miesięcy , jak i lat. To samo dotyczy zmian w otoczeniu prawnym. Dzięki temu modyfikujemy naszą ofertę o asortyment/usługi, który wiążą się z fotowoltaiką. Ewoluujemy i szukamy szans handlowych i rozwojowych. Techniki grzewcze, farmy fotowoltaiczne , magazynowanie energii, punkty ładowania pojazdów elektrycznych , to nowe obszary, w których działamy , i w które chcemy sukcesywnie wdrażać naszych Partnerów

clicking on "div.test" removes class "active" on "div.test.active" clicking on "div.test" adds class "active" on "target"

PODSUMOWANIE

Razem osiągniemy więcej

Reasumując : zależy nam na pozyskaniu Partnerów podzielających nasze wartości, zainteresowanych działaniem i rozwojem w ramach w ramach Sieci Partnerskiej Eprosument SA. Oferujemy szybkie i profesjonalne wdrożenie w ciekawą i perspektywiczną branżę. Zjednoczmy nasze działania pod logo i hasłem EPROSUMENT PARTNER